SINGLE POST

شستی اعلام حریق

پس از این که دتکتورها عواملی مانند دود، گرما و نور که می توانند نشان دهنده آتش سوزی باشند، گزارش اعلام حریق به مراکز سیگنال می شود. این سیگنال ها هم می توانند به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی توسط افراد حاضر با فشار دادن دکمه شستی اعلام شوند. به طور معمول دکمه های شستی در مکان های پر رفت و آمد قرار میگیرند که در صورت لزوم به راحتی در دسترس باشند. عموما شستی ها را در قسمت های ورودی و خروجی و همچنین راه پله ها نصب می شوند. شستی ها به دو نوع شیشه ای یا طلق دار و فشاری یا قابل ریست تقسیم می شوند.

شستی شیشه شکستنی

این سیستم با شکسته شدن شیشه یا طلق توسط چکشی که در کنار آن گذاشته شده و یا دست، فعال می شود. پس از استفاده باید شیشه یا طلق تعویض گردد.

شستی فشاری یا قابل ریست

شستی های قابل ریست یا فشاری بعد از استفاده می توان آن را دوباره به حالت اول برگرداند و نیازی به تعویض طلق یا شیشه ندارد، این شستی ها بعد از استفاده قابل برگشت پذیری از طریق سیستم کلی یا کنترل پنل و دکمه ریست دستگاه می باشد. درزمان استفاده از دستگاه صدای آژیر ها 1 ثانیه بعد به صدا در می آید که در بعضی مواقع ممکن است تا 3 ثانیه نیز طول بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

NEWS & BLOGS

Our Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus,
 luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

آموزش
admin

سیستم خاموش کننده آیروسل

یکی از انواع سیستم های اطفای حریق گازی، سیستم های خاموش کننده آیروسل اند که متشکل از ذرات ریز و مواد گازی هستند و این

Read More »
آموزش
admin

شستی اعلام حریق

پس از این که دتکتورها عواملی مانند دود، گرما و نور که می توانند نشان دهنده آتش سوزی باشند، گزارش اعلام حریق به مراکز سیگنال

Read More »
آموزش
admin

هیدرانت آتش نشانی

در کلان شهرها برای ایمنی در برابر آتش و جلوگیری از بوجود آمدن بحران های احتمالی آتش سوزی از شیرها یا همان هیدرانت آتش نشانی

Read More »